O NAS 2018-05-15T22:09:52+00:00

Kilka słów
o naszej firmie

Studio Fryzur Le Cheveu tworzą profesjonaliści, których największą pasją jest kreowanie wizerunku w oparciu o najnowsze światowe trendy oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i metod pracy. Wszystko to podporządkowujemy głównej idei, jaką jest Wasze zadowolenie.

Chcielibyśmy, aby w naszym studio fryzjerskim czuli się Państwo wyjątkowo, a wychodzili z niego pewni siebie oraz z uśmiechem na twarzy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a zaufanie którym zostaliśmy obdarzeni jest dla nas dużym zobowiązaniem.

W miejscu  takim jak Puszczykowo nie brakuje salonów fryzjerskich, jednak każdego dnia dokładamy starań, by Studio Fryzur Le Cheveu było najlepszym z nich. Nasi fryzjerzy w sposób kompleksowy zadbają o Państwa włosy oferując usługi cięcia, koloryzacji , a także profesjonalną stylizację włosów. Czujemy się kompetentni, by dzięki analizie Państwa oczekiwań i potrzeb, typu urody, a także trendów kształtowanych przez znanych kreatorów mody fryzjerskiej, dokonać metamorfozy przekładającej się na Państwa samopoczucie i pewność siebie.

Moje usługi kierowane są do klientów, dla których ważny jest atrakcyjny wygląd i zdrowe WŁOSY.

Nazwa studia zrodziła się z pomysłu, aby w jednym słowie zawrzeć całą esencję wykonywanych usług.

 Zapraszam do zapoznania się z usługami naszego  studia.

Nazwa wywodzi się z francuskiego słowa LE CHEVEU, które po prostu oznacza włosy.